DARMOWA DOSTAWA od 49 zł

 

Poznaj autorów naszych książek: 

 

                                   Małgorzata Korbiel                                      Człowiek szczęśliwy to taki, który robi w życiu to, co lubi. Ja lubię język i jego strukturę. Możliwości, jakie daje. Półki uginają się pod ciężarem woluminów, komputer jest pełen pomysłów na własne dzieła. Z tej miłości do znaków graficznych uporządkowanych w logiczną całość, do myśli zaklętych w kombinacji trzydziestu dwóch liter, zaczęłam pracę jako redaktor/korektor, a z miłości do słowa wypowiedzianego zostałam logopedą. Oprócz tego jestem również pisarką.                                        
  Marta
Kępa

 

Dlaczego piszę? Bo bardzo to lubię. Kocham zdania wielokrotnie złożone, zapach nowej książki, dobre jedzenie, medycynę naturalną, słoneczne lato i... koty. Ciekawość świata nieustannie wyznacza mi nowe kierunki, które następnie inspirują do tworzenia kolejnych tekstów. Piszę humorystycznie, poważnie, dosadnie lub nostalgicznie. Z sarkazmem, przesłaniem, w intencji i ku pokrzepieniu serc. Z chęcią i w środku nocy. Dla dzieci, dorosłych i... do szuflady. 

 

Magda
Lipka

 O tym, że zostanie dziennikarzem postanowiła już w szkole podstawowej. I nadal twierdzi, że to dla niej najlepszy zawód na świecie. Od lat zajmuje się pisaniem o zdrowiu i urodzie. Uwielbia też robić wywiady. Pokochała medycynę holistyczną i uważa ją za przyszłość ludzkości. Jest zdania, że świat potrzebuje nie tylko informatyków, ale też wrażliwych humanistów, bo nie wszystko da się wytłumaczyć za pomocą algorytmu matematycznego, choć wmawia się się nam, że tak niestety jest.

 

 

 

  

                                       

 Piotr         Stefaniak     
Warszawsko-krakowsko-budapeszteński historyk, pisarz, dziennikarz, przewodnik turystyczny, animator kultury. Człowiek głodny wiedzy i szeroko rozumianego piękna. Pasjonuje go historia, zwłaszcza średniowieczna. Historia, której punktem centralnym jest zawsze człowiek. Jego mottem życiowym jest: Żyję, by piękno wiedziało, że istnieje... W swej spuściźnie ma wydane 44 książki wydrukowane w pięciu językach z dziedziny historii i hagiografii. Jest też autorem 51 rozpraw naukowych w kilkunastu periodykach  polskich i zagranicznych. Ponadto napisał kilkaset esejów i artykułów w prasie polskiej, węgierskiej i słowackiej . Przygotował osiem wystaw, które były prezentowane w dwóch krajach. W czasach przed pandemią prowadził jako pilot grupy wycieczkowe w Polsce, Litwie, Węgrzech, Słowacji i Chorwacji. Ogólnie bardzo lubi życie, ludzi, podróże i piękne miejsca.
    Jacek
Skawiński

Jest nauczycielem akademickim, redaktorem, dziennikarzem oraz autorem wierszyków dla dzieci. Niekwestionowany autorytet w oczach kilkuletnich członków rodziny sam przyznaje, że twórczość dla maluchów sprawia mu większą radość niż pisanie dla dorosłych. Uwielbia podróże i rozmowy z małoletnimi czytelnikami. Plany na przyszłość? Napisanie książki.

     
     
 

 

 
     

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl