Dzień dziecka 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 27.06.2021 roku odbył się Dzień Dziecka organizowany przez ciechanowskie osiedla Bloki i Kargoszyn. ,,Imprezka na kocyku'', tak nazwana przez organizatorów, przyciągnęła tłumy zainteresowanych dzieci i nie tylko, dorośli także chętnie uczestniczyli w wydarzeniu.

Organizatorzy pomyśleli o wszystkim, co istotne w tak ciepły i wakacyjny już dzień. Zapewniony był animator, dmuchańce, wata cukrowa, pokaz nurkowania i taekwondo. Dodatkowo wóz policyjny i strażacki, które były dostępne dla zaciekawionych uczestników. Dla ochłodzenia po emocjach z całego dnia można było skorzystać z kurtyny wodnej udostępnionej przez strażaków. Na grillu piekły się pyszne kiełbaski i czekały na wygłodniałych gości.

Na wydarzeniu pojawiła się także Gwardia Filipa, która oferowała zimną lemoniadę, przekąski oraz loterię z gadżetami dla dzieci. Wystarczyło wesprzeć chorego na artrogrypozę chłopca. Okazało się, że uczestnicy chętnie wrzucali pieniądze do puszek i kupowali losy, by pomóc uzbierać na kosztowną operację chłopca.

My, jako Wydawnictwo również włączyliśmy się do tej akcji z naszego rejonu. Przekazaliśmy książki i gadżety jako nagrody dla dzieci biorących udział w zabawach z animatorem, a także produkty na loterię dla Filipa. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy się zaangażować i wesprzeć to wspaniałe wydarzenie. Warto pomagać!

 

Możesz nas znaleźć:

 

 

 

Wersje językowe
Waluty
Cenniki do pobrania
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl