Nowości i zapowiedzi
Kolorowanka z pieskami
Kolorowanka z pieskami
9,99 zł 9,51 zł
szt.
Kolorowanka z księżniczkami
Kolorowanka z księżniczkami
9,99 zł 9,51 zł
szt.
Kolorowanka z kotkami
Kolorowanka z kotkami
9,99 zł 9,51 zł
szt.
O firmie

Firma istnieje od 1992 roku. Początkowo nasza działalność sprowadzała się do hurtowej sprzedaży książek, jednak z upływem czasu wstąpiliśmy także na rynek wydawniczy, na którym działamy od 2003 roku.

Obecnie wydajemy książki, a także prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment książek dla dzieci, edukacyjnych, popularnonaukowych, religijnych, kulinarnych oraz poradników. Przy każdej z publikacji dbamy o wysoki poziom merytoryczny oraz edytorski. Zostało to docenione w 2019 roku, kiedy otrzymaliśmy nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich - Feniks 2019 w kategorii edytorstwo - album za publikację ,,Święty Jan Paweł II. Historia w obrazach.''

Nasze książki edukacyjne są doceniane przez rodziców i nauczycieli. ,,Elementarz'' zdobył wiele pochlebnych komentarzy z tego grona i mimo upływu lat nadal jest aktualny i chętnie kupowany. Łączymy edukację z atrakcyjną treścią, ponieważ jak wiadomo nauka przez zabawę jest najbardziej efektywna.

Współpracujemy z wydawcami zagranicznymi, takimi jak: Catmint, Xact oraz Rusconi Libri, dzięki czemu wzbogacamy naszą ofertę książkami kupowanymi na licencji tych wydawnictw.

Możemy się także poszczycić współpracą z niezwykłymi osobistościami, m.im. Danielem Olbrychskim, Majką Jeżowską, Małgorzata Puzio, Małgorzatą Kosik oraz Ś.P. Andrzejem Wajdą oraz Maciejem Kuroniem.

Ważne jest dla nas każde dziecko, dlatego współpracujemy również z organizacjami charytatywnymi oraz szpitalami, gdzie przekazujemy nasze książki, by cieszyły małych czytelników.

Troszczymy się, aby każda wydawana przez nas książka przekazywała rzetelną wiedzę, nie zapominając przy tym o walorach estetycznych, czego pilnuje wyspecjalizowana kadra pracownicza. Są to osoby z zamiłowaniem do książek, pełne pasji i zaangażowania oraz z głowami pełnymi nowych pomysłów.

Naszą misją jest zbudowanie nowego pokolenia miłośników książek.

 

 

 

 

 

 

 

Możesz nas znaleźć:

 

 

 

Wersje językowe
Waluty
Cenniki do pobrania
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl