O firmie

Lubisz czytać? To dokładnie tak, jak my!

 

Należymy do grona osób, które każdą wolną chwilę najchętniej spędzają z kubkiem herbaty lub gorącej czekolady, pochyleni nad dobrą książką. Wyznajemy zasadę, że kto czyta, ten żyje podwójnie – przy czym to drugie życie, książkowe, zmienia się za każdym razem, kiedy sięgamy po kolejną lekturę.

Dziś chcemy zaprosić Cię do podróży w głąb wielu magicznych światów, które opisane są w różnych książkach. Niektóre z nich sprawią, że poczujesz się szczęśliwy, inne wywołają śmiech aż do rozpuku. Będą też podróże, które przyprawią Cię o łzy smutku i wzruszenia, ale to nic złego, ponieważ w ten sposób również wzbogacą Twoje życie. Proponowane przez nas książki nauczą Cię nowych umiejętności i pozwolą na poszerzenie Twoich horyzontów. Zadbamy o rozwój Twojego hobby, pokażemy Ci, jak wyglądają zakątki świata, o których nigdy w życiu nie myślałeś. Być może nawet rozbudzimy w Tobie chęć podróżowania – oczywiście z dobrą książką w torbie podróżnej!

Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się książki dla wszystkich. Takie, które sprawią, że cała rodzina usiądzie wspólnie na kanapie i każdy zagłębi się w lekturze interesującej go pozycji książkowej. Przygotowaliśmy również coś dla najmłodszych dzieci, które dopiero poznają, czym są literki i w jak niesamowite opowieści mogą się one składać. Pozwoli to na zbudowanie nowego pokolenia miłośników książek, które nie pozwoli, aby sztuka czytania zanikła.  

 

 

A tutaj, my na Warszawskich Targach Książki 2016 :)

 

 

Dane firmy

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-WYDAWNICZE "ARYSTOTELES" SPÓŁKA JAWNA MATUSIAK MAREK
ul. Prosta 51

 00-838 Warszawa, Polska

NIP 527-242-32-14
REGON 015628149
Nr rachunku: 81 1240 6292 1111 0000 5019 4313

Centrum dystrybucji

ul. Śmiecińska 12
06-400 Ciechanów

Adres korespondencyjny

ul. Śmiecińska 12
06-400 Ciechanów 

 

Opcje dostawy:


 

 Instagram 

 

Wersje językowe
Waluty
Cenniki do pobrania
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl