08.01.2021 ,,Mamusiowy Świat''

08.01.2021 ,,Mamusiowy Świat''

link do wpisu: https://mamaijulka.blogspot.com/2021/01/ksiazeczki-ktore-zrobia-furore-wsrod.html?fbclid=IwAR3QumBpjK66CRwctYSg_LVg-K4gIsKTipvC48-zLWFy8qbOIq--YWsEAgE

Książeczki, które zrobią furorę wśród dzieci.

 
Witajcie. 
 
W dzisiejszej recenzji chciałabym pokazać Wam świetne książki, które na pewno przypadną do gustu waszym dzieciom. Julka z Olą znalazły je pod choinką i powiem Wam szczerze, że żadna zabawka nie dała im tyle radości co właśnie te książki. 
Z ogromną więc radością prezentuje Wam kolejne książki wydane nakładem Wydawnictwa Arystoteles.

 

 

Książeczka jak sami widzicie na pewno przypadnie do gustu małym miłośnikom zwierząt oraz wiejskiego życia. Nie jest to jednak jedna z kolejnych, zwykłych książeczek. To wyjątkowa książeczka. A dlaczego? :) Bo dzięki niej dziecko słyszy odgłosy zwierząt żyjących na wsi. 
 
 

 

Książeczka autorstwa Pani Katarzyny Campbell wprowadzi ciekawego świata czytelnika  w świat zwierząt gospodarskich. Mały czytelnik będzie miał okazję nie tylko poznać ale także usłyszeć wydawane przez zwierzęta mieszkające w gospodarstwach odgłosy. Świetne jest to, że książka pozwala na odtworzenie wybranego dźwięku w każdym momencie. W książce można usłyszeć osiem odgłosów zwierząt z gospodarstwa:
krowy, koguta, świnki, pieska, kaczki, kozy, żaby i kota. 
 

 

Książka w niezwykle kolorowy i ciekawy sposób pokazuje dzieciom, jak wygląda życie zwierząt w gospodarstwie.  Duże, barwne ilustracje ilustracje w połączeniu z wesołymi wierszykami bez trudu pomogą w poznaniu i nauce zwierząt, których z pewnością ciężko byłoby spotkać w mieście.
 
Książka jest porządnie wydana, przepełniona po brzegi przepięknymi, kolorowymi ilustracjami, tekstu jest niewiele jednakże jest bardzo ciekawy a do tego rymowany. Uważam, że jest to świetna książeczka dla dzieci. 
 
Magiczne urodziny. Książka z elementami dźwiękowymi. 
 

 

Kolejna, świetna propozycja książkowa na spędzenie wspaniałych chwil z maluchem. Tak jak poprzednia książka, tak i ta jest propozycją z dźwiękiem. 
 

 

 

 

Magiczne urodziny to wyjątkowa książka z elementami dźwiękowymi i efektem świetlnym. Żyrafka ma urodziny a więc zaprasza wszystkich na swoje przyjęcie urodzinowe. Mały czytelnik będzie mógł zapukać do drzwi Żyrafki i razem z nią świętować, złożyć jej życzenia, uderzyć w bębenki i pomóc jej zdmuchnąć świeczki. Gwarantowane mnóstwo zabawy, tańców i radości. 
 

 

Książka rozwija, umożliwia kształtowanie koordynacji słuchowo-ruchowej i daje mnóstwo wspaniałej zabawy. Instrukcje wskazują czynności, po których wykonaniu czytelnik może przejść dalej.
 

 
 
Książka jest naprawdę świetna. Na górze posiada prostokąty, które po naciśnięciu wydają instrukcje, którą należy wykonać na następującej stronie. Oprócz efektów dźwiękowych książka posiada także efekty świetlne. Jest książką twardostronicową, niezwykle bezpieczną- dzięki zaokrąglonym rogom. 
Posiada niewiele tekstu, jednak bardzo zrozumiałego, idealnego do np. nauki czytania. 
Będzie świetna dla dzieci młodszych i troszkę starszych. Uważam, że jest to świetny pomysł na niezwykle trafiony prezent urodzinowy. 
 
Książki są naprawdę niezwykłe. Dziewczynki są nimi zachwycone. Spędzamy z nimi wiele czasu i nie mamy dość.

Możesz nas znaleźć:

 

 

 

Wersje językowe
Waluty
Cenniki do pobrania
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl